Дитячі спогади – це сонце, це іграшки, це солодощі, серед яких особливе місце займає мармелад-тягучка. Зараз жувальний мармелад інтернет-магазин запропонує в асортименті, а от якого виробника, і яка якість вибрати – залежить від вашої обізнаності про цей продукт.
Чого більше в жувальному мармеладном червячке – користі або шкоди
- Виставлені на вітринах магазинів баночки з різнокольоровими черв'ячками-«жевачками» не оминає жоден дитина. Коштують такі цукерки копійки, а радості від вкусняшки – море позитиву. Нерідко можна почути від мам, бабусь пояснення малюкові, чому ці солодощі не можна їсти – «шкідливі, зі всякою хімією». Чи це Так?
- Будь-який продукт має склад, це його візитна картка. Виробник тримає марку і розписує всі складові солодощі на етикетці.
- І так, купуючи мармелад в упаковці, ви вже робите правильний вибір, адже підроблений, неякісний продукт відразу видно по його оформленню.
- Якщо є дрібний шрифт тексту, то не полінуйтеся, прочитайте його. Там іноді є цікаві поправки і доповнення до складу. А є бренди, які стали поміщати цікаві історії про рецептурою мармеладу даного сорту.
- Побачивши в складі Е, не лякайтеся і не думайте, що це добавка консерванту. Ось вам розшифровка деяких таких Єшок. Е 100 – інгредієнт, одержуваний з будяка, називається куркумін. А ось Е 160с – це екстракт паприки всього лише.
Ну і тактильні якості. Щоб не лип до рук і обгортці, не було консервантів, штучних барвників.
Готуємо самі жувальних чоловічків
- Мармелад справжній купити можна в супермаркетах, в інтернет-магазинах, а можна приготувати вдома. Якщо участь візьме дитина, то солодкість вийде найсмачнішою з усіх, які він їв досі.
- Для мармеладу можна купити будь-які фрукти і ягоди. А якщо є сад, то вибір взагалі не обмежений. Кращий жувальний мармелад вийде, якщо його готувати з айви, яблук або персиків. У них багато пектину і густота готових цукерок забезпечена. Але для оригінального смаку можна додавати малину, смородину, аґрус, сливи, апельсини.
- Не обійтися без желатину, якщо готувати по швидкому рецептом. Його беруть з розрахунку 1: 20 до ваги фруктів. Тобто на 100 г фруктово-ягідної суміші – 5 г желатину.
- Вода. З розрахунку 1 стакан на 100 г суміші.
- Пудра цукрова. Кількість за смаковими відчуттями. Якщо суміш буде з кислих фруктів, то 100 г і більше на 1000 г фруктів.
- Далі готується желатин. Заливається водою для набухання. Води рівно стільки, щоб покрити шар.
- Фрукти очистити від шкірки. Подрібнити в блендері. Зробити великий фреш.
- Пюре змішати з цукровою пудрою.
- Підготувати желатин – набряклі гранули довести до кипіння у воді, в якій він був замочен.
- Тепер змішати пюре і желатин. Варити 1-2 години на повільному вогні, помішуючи.
- Густу суміш вилити в силіконові формочки. Вид формочок вибрати з дитиною. І дати йому взяти участь у всіх етапах приготування.